Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

"Staal kopen online? De drempel moet zo laag mogelijk"

Yvonne Michielse"Toen ik hier kwam wist ik niks van metaal. Nu iets meer haha, de basisbegrippen. Je moet wel iets weten van metaal voordat je er teksten over kunt schrijven natuurlijk. Je hoeft niet verliefd te worden op metaal, maar wel geïnteresseerd zijn." Yvonne Michielse loopt stage bij MCB, ze helpt bij de communicatie van de nieuwe webportal/webshop en maakt daar ook een plan voor. En ze heeft het naar haar zin: "Ik vind het leuk, de mensen van MCB zijn hartstikke vriendelijk. Ik heb echt het gevoel dat ik er bij hoor, ik heb niet het gevoel dat ik de stagiair links in het hoekje ben."

We zoeken nog stagiaires marketing/communicatie voor het najaar, mail je gegevens naar marketing@mcb.nl.

E-commerce en staal: een lage drempel

"Bij MCB ben ik vrijwel dagelijks bezig met de nieuwe webportal, ik heb er al veel tekst op gezet en plaatjes. Dat was eigenlijk al heel veel werk. Ik moest leren werken met het systeem, dat kostte even wat tijd maar het gaat steeds makkelijker." En wat vind je van de webportal? "Ik vind de webportal lekker fris, zeker vergeleken met de oude website. Ik denk dat hij laagdrempeliger is, maar het is toch wel wennen. Hij lijkt namelijk heel erg op een consumentensite, het lijkt op de sites die ik gebruik als ik schoenen koop. Dat is niet negatief hoor, maar de vorige site was wat zakelijker. Misschien is het ook wel een voordeel, de klanten van MCB zijn ook consumenten en zo is het laagdrempeliger. Dat maakt het misschien wat makkelijker om te kopen."

"Tot november ben ik bezig met interviews, en dan hoop ik dat ik een duidelijk beeld krijg van de doelgroep en dat ik alles in een mooi plan neer te kan zetten. Een plan waarmee de webshop straks goed aansluit bij de doelgroep en de medewerkers. Want ook zij moeten een aandeel in de webshop hebben, het moet niet alleen een marketinginstrument zijn."

Ervaring met online staal kopen?

"Dit is mijn afstudeerscriptie, ik ga kijken wat de doelgroep vindt van de nieuwe webportal, en hoe we het beste de kennis en passie van MCB kunnen delen. Dat is in het kort mijn project." En wat heb je tot nu toe gedaan? "Ik ben begonnen met theorie, aan de hand daarvan ga ik interviews afnemen en hoop dat ik daar een goed advies op kan baseren. Maar of dat goed gaat weet ik niet, dat is toch een beetje spannend."

"Ik studeer HBO Communicatie in Tilburg. Ik was bij de open dag en vond alle stukjes van de opleiding wel interessant, het leek me wel een 'veilige' keuze. En ik heb er geen spijt van." En heb je al ervaring met webshops? "Ik heb stage gelopen bij een bedrijf waar ik heb meegewerkt aan een webshop, maar ik koop zelf ook veel online haha. Dus ik heb best veel ervaring. Omdat ik het overdag druk heb vind ik het fijn om 's-avonds op de bank nog gauw een cadeautje te kopen."

"MCB is een soort familie en ik denk ook dat ik het daarom zo naar mijn zin heb, vanwege die open sfeer. Ik hou het wel vol tot november."

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu