Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

Onze experts

Johan Lavrijssen

0 artikelen
Werkzaam bij MCB sinds 1999, in diverse functies aan zowel inkoop- als verkoopzijde. In zijn huidige functie werkzaam als Projectmanager carbon steel long products. Expert op het gebied van lange producten en buizen.

Johan Lavrijssen | johan.lavrijssen@mcb.nl | 040 - 20 88 281

Johan Opdenacker

1 artikelen
Werkzaam bij MCB sinds oktober 2011 in diverse functies aan zowel inkoop- als verkoopzijde. In zijn huidige functie werkzaam als projectmanager Automotive (expert op het gebied van toepassingen in staal voor de automobielsector) & als projectmanager Color Coated (expert op het gebied van voorgelakt staal), beiden in een internationale omgeving.

Johan Opdenacker | johan.opdenacker@mcb.nl | 040 - 20 88 354

Jojanneke van Woudenberg

0 artikelen
Werkzaam bij MCB sinds 1998, ervaring in zowel inkoop- als verkoopzijde, nu als Projectmanager van blank, warmgewalst stafstaal.

Jojanneke van Woudenberg | jojanneke.van.woudenberg@mcb.nl | 040 - 20 88 271

Jorg Eichhorn

0 artikelen
Binnen MCB aanspreekpunt voor onder ander de MCB Campus, VMI en EDI. Werkzaam bij MCB sinds 2003, in zijn huidige functie is hij Key Accountmanager.

Jorg Eichhorn | jorg.eichhorn@mcb.nl | 06 - 513 198 72

Lambert van de Schans

0 artikelen
Kennis van de aluminium markt en producten. Werkzaam bij MCB sinds 1987, tegenwoordig in de functie van Projectmanager aluminium.

Lambert van de Schans | lambert.van.de.schans@mcb.nl | 040 - 20 88 261

Michiel van Raak

0 artikelen
Binnen MCB aanspreekpunt voor onder andere VMI en EDI concepten. Werkzaam bij MCB sinds 1999, in zijn huidige functie als Field Accountmanager.

Michiel van Raak | michiel.van.raak@mcb.nl | 06 - 235 438 41

Ton Clermont

0 artikelen
Werkzaam bij MCB sinds 1980, in diverse verkoop- en inkoopfuncties. Zijn huidige functie is Accountmanager aluminium.

Ton Clermont | ton.clermont@mcb.nl | 040 - 20 88 262

Twan Buddemeijer

0 artikelen
Werkzaam bij MCB sinds 1991, in zijn huidige functie als Projectmanager roestvaststaal, plaat, staf en buis. Kennis van de inkoopmarkt, technische mogelijkheden en fabrieken wereldwijd. Technische mogelijkheden van ons eigen machinepark. Heeft technische kennis van de materialen.

Twan Buddemeijer | twan.buddemeijer@mcb.nl | 040 - 20 88 254

Will Derkx

0 artikelen
Binnen MCB de expert voor koudgewalste, verzinkte, electrolytisch verzinkte, warmgewalste producten en Magnelis. Vanaf het begin betrokken bij het Ympress Laser project. Will is sinds 1978 werkzaam bij MCB, in zijn huidige functie is hij Strategic Buyer.

Will Derkx | will.derkx@mcb.nl | 040 -20 88 276

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 22:00 uur 's avonds.

Chat nu