Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

“In het begin was mijn stage even wennen, maar het is allemaal goed gekomen”

Sanne Lepoutre“Ik werd meteen in het diepe gegooid, de eerste paar weken was het vooral doen en daardoor leren. Daarna ging het wel steeds makkelijker. Ik wist ook niet zo goed wat ik moest verwachten, in vergelijking met mijn vorige stage kreeg ik veel meer vrijheid. Dus dat was wel wennen.”
Sanne Lepoutre liep stage bij de HR-afdeling van MCB, en moest wennen aan de vrijheid die MCB stagiaires biedt: “Maar die vrijheid is ook een voordeel, je ontwikkelt je dan naar wat je interessant vindt. Zoals recruitment in mijn geval.”

Wat is je opleiding?

“Ik studeer Human Resource Management bij Fontys in Eindhoven. De stage is lang: 10 maanden, maar dan kun je er ook goed inkomen. Ik heb het rapportcijfer 7,3 gekregen, daar ben ik heel tevreden mee. Dat was voor het meewerkdeel, daarnaast heb ik het begin van mijn stage een onderzoeksopdracht afgerond.”
“Voor de onderzoeksopdracht heb ik onderzoek gedaan naar de doorgroeimogelijkheden bij MCB. Ik heb de opdracht echter verbreed naar 'Hoe bind je jonge medewerkers?' Uit mijn onderzoek bleek dat jonge mensen echt willen groeien, mits in balans met privé. Naast huidige werkzaamheden willen ze ook op andere gebieden groeien. Zoals bij de ‘Young MCB’ medewerkers, die doen allerlei projecten naast hun werk.” 
“Daarna heb ik een zogenaamde 'innovatieve interventie-opdracht' gedaan. Dit stond los van MCB: je moet HR-breed een idee bedenken. Mijn MCB-begeleider Floris adviseerde me om iets te kiezen buiten mijn comfort zone, en dat heb ik gedaan: duurzame inzetbaarheid. Ik heb een interventie bedacht en ontwikkeld, om bij de medewerkers meer draagkracht voor het onderwerp te krijgen.”
“Ik moest bij mijn afstudeerzitting verantwoorden wat ik geleerd heb, dus je moet zien dat je je breed georiënteerd hebt. Ik heb veel geleerd bij MCB: hoe ik cursussen, speciale dagen of rondleidingen het beste kan organiseren, hoe ik op de beste manier met allerlei verschillende mensen kan communiceren, hoe het onderhouden van een HR beleid in zijn werking gaat, enzovoorts.”

Hoe ging je stage in praktijk?

“Ik vind het jammer dat de stage nu is afgelopen, je leert in korte tijd mensen goed kennen, van verschillende afdelingen. Niet alleen het bedrijf en de medewerkers zijn interessant, maar ook de werkzaamheden.”
“Ik ben nu afgestudeerd, en heb zelfs al een baan. Binnenkort ga ik aan de slag bij Itility in Eindhoven als recruiter. Ik ben heel benieuwd wat me hier allemaal te wachten staat maar ik heb er wel zin in!”
Wil je ook stage lopen bij MCB? Bekijk dan hier  de vacatures! 

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu