Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

Internet in de metaalindustrie: groeiende extremen

De metaalindustrie staat er niet om bekend voorop te lopen op het gebied van internet, maar uit onderzoek van MCB blijkt dat de achterstand wel wordt ingelopen. Daarnaast valt een andere ontwikkeling op: het percentage dat zegt 'niets met internet te doen' neemt ook toe. Polarisatie dus... Eerst iets over het onderzoek.

social_technographics.jpgSocial technographics: hoe volwassen ben je op het internet?

MCB stelt bij elke meting van het klanttevredenheidsonderzoek (bij een groep die representatief is voor de metaalindustrie) één vraag over de 'internetvolwassenheid' van de respondent. Dit doen we bewust aan de hand van een standaard model van Forrester: de 'Forrester Social Technographics Ladder'. Mensen kunnen 'klimmen' op deze ladder van 'inactives' (onderste tree) tot 'creators' (bovenste), zie het model hiernaast. Door mensen te vragen wat ze op internet meestal doen, zijn ze op deze ladder in te delen. Forrester verzamelt deze data wereldwijd bij heel veel mensen, via een tool (klik hier) kun je de percentages per land en segment bekijken.

Social technographics in de metaalindustrie

 MCB heeft al drie jaar de 'social technographics ladder' meegenomen in haar onderzoek in de metaalindustrie, dus dat geeft een mooi beeld van de ontwikkeling in de tijd. Als je op onderstaande afbeelding klikt kom je in 's-werelds eerste Prezi-graphic terecht, een bewegende infographic die in Prezi is gebouwd.

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu