onze website vindt u hier alles over. Wij vroegen onze lasexpert. Tonny Clement naar de aanleiding van deze service-uitbreiding en het belang van lascertificaten.

" property="og:description"/>
Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

MCB begeleidt lassers naar certificering

01-03-2023

Sinds een jaar heeft MCB haar kenniscentrum uitgebreid met services voor lassers en lasbedrijven. Het begeleiden van lassers bij het behalen en verlengen van hun certificaten. Op onze website vindt u hier alles over. Wij vroegen onze lasexpert, Tonny Clement, naar de aanleiding van deze service-uitbreiding en het belang van lascertificaten:

Tonny begint: “Er wordt steeds vaker van laswerk geëist dat het voldoet aan internationale normen en wetten. Ik zorg er al jaren voor dat met het certificeren van lassers, methoden en processen bedrijven aan de strenge eisen kunnen voldoen. Met deskundige begeleiding kan elke lasser zijn certificaten behalen”, zegt Tonny, “en dat is heel belangrijk voor kwaliteitswaarborging. Certificaten verlopen op den duur en moeten dus onderhouden worden. Bovendien moet je controleren of lassers in een bedrijf op een uniforme wijze hun werk doen en niet op eigen houtje aan de slag gaan. Lassen is eigenlijk een continu verbeterproces.”

Waarom biedt MCB tegenwoordig ook lasservices aan? 

“Vanuit het verleden heeft MCB al veel ervaring met laswerkzaamheden. Aangezien MCB-klanten continu beter wil ontzorgen, is er ingespeeld op deze behoefte van klanten. Met de begeleiding en training van lassers op locatie om hun certificaten te behalen of te verlengen levert MCB wederom een toegevoegde waarde. In dit licht hebben we ook een training voor lascoördinatoren opgezet. Die wordt in Valkenswaard gegeven en de animo hiervoor is groot.”

MCB: Met elkaar, continu beter

“Ik sta MCB met plezier terzijde, binnenkort samen met een tweede lasexpert. Samen bekijken we uit naam van MCB ingewikkelde en belangrijke processen: de laswereld kan heel complex zijn, maar past in het totaalpakket van MCB. Dat vereist vakmanschap en met opleiden en trainen kun je niet vroeg genoeg beginnen!”

Contact

Heeft u naar aanleiding van deze blog vragen over of interesse in onze lasservices, neem dan een kijkje op onze website of neem vrijblijvend contact op met ons via mac@mcb.nl.

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu