Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

MCB breidt assortiment uit met RVS balken

26-07-2023

MCB Nederland heeft recent haar assortiment RVS producten uitgebreid met roestvaststalen balken. Deze balken worden onder andere gebruikt in constructieve toepassingen in agressieve milieus zoals de mestverwerking maar ook in cleanrooms, energiecentrales, offshore, scheepvaart en de voedingsmiddelenindustrie. Het gebruik van RVS balken geeft direct weerstand tegen corrosie en er hoeft geen coating toegepast te worden, zelfs niet in agressieve milieus.

Het construeren met balken heeft als voordeel dat stijve constructies kunnen worden gecreëerd met relatief weinig (kilogrammen) materiaal. MCB biedt een brede range aan afmetingen in de meest gangbare balkvormen (IPE, HE-A, HE-B) in de RVS kwaliteiten 304 en 316Ti. De RVS balken zijn lasergelast en de afmetingen komen overeen met de standaardafmetingen van de bekende koolstofstalen balken, de maatvoeringen zijn volgens DIN 1025-3 norm. De producten voldoen aan strenge normen, chemisch/mechanisch/optisch volgens EN 10088-3, en worden uiteraard met certificaat geleverd. Kijk op onze webshop voor het complete overzicht.

Mocht u voor uw project op onze webshop niet de juiste afmeting of kwaliteit kunnen vinden, neem dan contact op met Irma van den Berk (irma.van.den.berk@mcb.nl / 040 – 2088 255).

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu