Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

MCB reikt Supplier Award 2020 uit aan Zwitserse Montanstahl

11-02-2021

Op maandag 8 februari heeft MCB de MCB Supplier Award 2020 uitgereikt aan de Zwitserse leverancier Montanstahl AG. Door het coronavirus vond de uitreiking dit jaar virtueel plaats, maar de blijdschap aan Zwitserse zijde was er niet minder om.

MCB reikt de MCB Supplier Award jaarlijks uit op basis van de resultaten van de MCB vending monitor, een tool om leveranciers te beoordelen. Montanstahl was het afgelopen jaar binnen de vendor monitoring de leverancier met de beste waardering, dus de terechte winnaar van de Supplier Award. Extra bijzonder: het is de eerste leverancier die deze award voor de tweede keer wint. 

Bij Montanstahl zijn ze zeer vereerd dat ze deze prijs weer in ontvangst mochten nemen: “MCB is een gewaardeerde klant waar we al decennialang zaken mee doen. Vanuit deze samenwerking is een mooi partnership ontwikkeld dat we de komende jaren graag willen uitbouwen.”

Michael Stumm, Peter Wolf en Alessandro Russo Tiesi hebben namens Montanstahl de award in ontvangst genomen. Namens MCB waren Ton Janssen, Erwin Reijnders en Cees van den Hout aanwezig bij de virtuele uitreiking. 
 

 

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu