Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

Testfase nieuwe decoiler gestart

15-07-2022

De eerste coils zijn inmiddels verwerkt en de komende maanden wordt een grote variatie aan RVS- en aluminium plaatmateriaal geproduceerd om alle mogelijkheden van de nieuwe lijn te testen. Op die manier kunnen onze operators de nieuwe machine goed leren kennen en de werkwijze optimaliseren. Heel belangrijk, want zo kunnen we de kwaliteit van het eindproduct op het hoge niveau krijgen dat u gewend bent van MCB.

De nieuwe decoiler kan plaatbreedtes knippen tot 2000 mm en diktes van 5 mm RVS en 6 mm aluminium. Als de output voldoet aan alle kwaliteitseisen, gaan we klantspecifiek produceren en schakelen we volledig over op de nieuwe lijn. We kijken ernaar uit om u dan voor grotere formaten RVS en aluminium nog beter van dienst te kunnen zijn!

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu