Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

Nieuwbouw MCB Direct Zaltbommel van start

14-02-2022

Onlangs is de bouw gestart van het nieuwe pand van MCB Direct in Zaltbommel. Een belangrijke stap om u ook in de toekomst optimaal en flexibel te kunnen blijven bedienen!

De nieuwbouw in Zaltbommel wordt circa 2.900 m2 groot, een ruime verdubbeling van het huidige pand. “Hiermee creëren we de ruimte om verder te groeien. Steeds meer bedrijven zien de meerwaarde van de services van MCB Direct. De vraag naar producten op maat en just in time levering in het productieproces neemt toe. Daar spelen we op in door de kracht en expertise van de huidige acht vestigingen te bundelen in vier grotere vestigingen”, vertelt Erik Spikmans, Sales Director van MCB Nederland. “Met de grotere vestigingen kunnen we ook voor de toekomst onze kwaliteit borgen, flexibiliteit bieden en inspelen op de wensen van onze klanten.” 

Bouwen aan de toekomst
Drie van de grotere vestigingen worden nieuw gebouwd: in Zaltbommel, Deventer en op termijn in Valkenswaard. In Zaltbommel is de bouw onlangs gestart. De planning is dat de productiehal van het nieuwe pand in oktober operationeel wordt. Het kantoor volgt aan het einde van het jaar. In Deventer start de bouw later dit voorjaar.

Ook MCB Direct Breda groeit door
Daarnaast gaat MCB Direct de huidige vestiging in Breda verder ontwikkelen. “MCB Direct Breda en de nieuwe vestigingen worden volledig opnieuw ingericht. Ook breiden we ons machinepark uit met een aantal moderne, gloednieuwe machines waardoor nog meer bewerkingen kunnen worden uitgevoerd”, legt Spikmans uit. “Als partner van de verspanende industrie blijven we onze klanten helpen met het oplossen van hun strategische uitdagingen. We willen het onze klanten zo gemakkelijk mogelijk maken, zodat zij zich kunnen focussen op hun core business en we samen verder kunnen blijven groeien.”

Bekijk de video over de start van de nieuwbouw


 

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu