Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

Smart Industry Jaarevent 2022

08-06-2022

Kom jij ook naar het Smart Industry Jaarevent op 29 juni in Nieuwegein? Dit is hét event waar ondernemers uit de maakindustrie concrete handvatten krijgen om zelf de volgende stap naar digitalisering te zetten.

Workshop: Digitalisering in de keten
Naast keynote speakers zoals Mathijs Bouman en Peter van Harten geeft Adriaan van Kalkeren (MCB) samen met Mike de Roode (SCSN stichting) en Pim Jansen (Suplacon) een workshop over digitalisering in de keten. Zij zullen trakteren op praktijkvoorbeelden van het digitalisering van de informatiestroom in de toeleverketen en ook vragen uit het publiek beantwoorden.

Aanmelden?
Aanmelden is nog steeds mogelijk.

Meer weten?
Meer over het event staat op de website van Smart Industry.

Contact:
Voor vragen kunt u terecht bij Anne.de.bresser@mcb.nl of jiska.van.wijk@mcb.nl

 

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu