Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

Eerste 'regalbediengerät' gearriveerd in ons automatisch magazijn

17-11-2016, Tags:regalbediengerät

De afgelopen drie weken hebben in en rondom het magazijn weer veel werkzaamheden plaatsgevonden. Alle stellingen zijn geplaatst en de horizontale railgeleiders van de kranen zijn aangebracht. Dit geeft al een totaal ander beeld. De aankomende weken zullen er nog vele werkzaamheden plaats gaan vinden. Zo zal de montage van de carrousels en de hefstations voor de zaagmachines in de zuid hal plaats gaan vinden en gaat Fehr aan de slag met de elektriciteit van de kasten. Vorige week is er ook een leuke en inspirerende Kick-off sessie bij MCB met alle toekomstige Hoogbouw medewerkers georganiseerd. Informatief, teambuilding, pub-quiz en als afsluiting lekker eten met elkaar.

De eerste 'cassette-manipulator' is inmiddels ook gearriveerd, deze zoeft straks in het donker door de hal. Formeel is het geen robot maar een RBG of 'regalbediengerät'. Op de foto staat hij op volledige hoogte uitgeschoven.

regalbediengerät

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu