Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

Virtueel assortiment uitgebreid met maarliefst 1500+ artikelen!

30-11-2021

Al enige tijd kan men via onze webshop ook producten bestellen die niet fysiek in onze magazijnen liggen. Dit zogeheten ‘virtueel assortiment’ maakt het mogelijk om extra assortiment beschikbaar stellen voor onze klanten. Recentelijk hebben we ons virtueel assortiment uitgebreid met maarliefst 1500+ artikelen.

Efficiënt proces
Met virtueel assortiment kunnen we op een hele efficiënte manier steeds meer artikelen aan onze klanten aanbieden: Na de notatie van de verkooporder, verloopt op de achtergrond het verdere proces haast volledig automatisch. De gekozen partner voor het assortiment heeft de voorraad en maakt de orders klaar. Bij fittingen levert men zelfs de order. Een automatisch proces betekent eliminatie van workflows en andere handelingen zoals aanvragen en offertes verwerken. Zo kunnen we snel veel artikelen aanbieden via een vaste route.

De toekomst
In de komende jaren gaan we steeds meer assortimenten op deze manier beschikbaar stellen.

Het assortiment
Bekijk het assortiment hier op de webshop

Het team
Roelant Berghuis - roelant.berghuis@mcb.nl
Hein Diessen – hein.diessen@mcb.nl
 

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu