Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

Nieuwe verkoopvoorwaarden MCB

15-02-2017

Graag informeren wij u dat wij nieuwe verkoopvoorwaarden gaan hanteren per 15 februari 2017. De afgelopen jaren hebben wij gebruik gemaakt van de Staalfederatie-voorwaarden, maar de MCB Group is niet langer lid van de Staalfederatie.

De nieuwe voorwaarden wijken tekstueel wel af van de Staalfederatie-voorwaarden, maar inhoudelijk zijn zij vrijwel gelijk. Wij kiezen ervoor om aan te sluiten bij de in de branche gebruikelijke, en bij u bekende, condities. Voor u als klant heeft deze wijziging dus geen wezenlijke gevolgen. U kunt blijven rekenen op de service en kwaliteit die u van ons gewend bent.

De nieuwe verkoopvoorwaarden vindt u hier.

Mocht u nog vragen hebben over de nieuwe voorwaarden, dan kunt u contact opnemen met onze bedrijfsjurist Bart Koertshuis | bart.koertshuis@mcb.nl.

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu