Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

MCB kennisdag 30 november

01-11-2017
Op 30 november aanstaande organiseren we samen met MCB Direct B.V. een kennisdag geheel in het teken van het optimaliseren van jouw bedrijfsprocessen. Naast een rondleiding door onze magazijnen in Valkenswaard worden er presentaties gegeven over MetaalTotaal Service (MTS) en Lean Working.

MetaalTotaal Service

De focus binnen jouw bedrijf zou op jouw corebusiness moeten liggen. Je hoeft dan niet bezig te zijn met werkzaamheden die niet tot je kernactiviteiten behoren. Met MetaalTotaal Service (MTS) nemen wij deze werkzaamheden van je over. Denk aan voorraadbeheer, bewerkingen van materialen, of het direct in laten lopen van orders in onze systemen. Op deze manier krijgt je primaire proces alle aandacht en dat leidt tot forse besparingen, efficiëntere inzet van vierkante meters en een grotere flexibiliteit. 

Lean Working

Steven BlomInmiddels weet iedereen binnen de maakindustrie wat Lean Working is. Maar het ook doorvoeren blijft een enorme uitdaging. Waar een weg is, is een toekomst. Steven Blom helpt bedrijven om de juiste keuzes te maken. Tijdens zijn presentatie zal hij gebruik maken van voorbeelden uit de praktijk die zeer herkenbaar zijn en geeft aan hoe VSOP je kan helpen.

Programma

12u00 Ontvangst en welkomstwoord door Martien Menting, MCB Direct 
12u30 Lunch
13u00 Rondleiding
15u00 Pauze met een hapje & drankje
15u15 Presentatie 'MetaalTotaal Service in de praktijk'
16u00 Presentatie Lean - Steven Blom, Blom Consultancy
16u45 Netwerkborrel

Aanmelden

Zou je graag bij deze inspirerende dag aanwezig willen zijn? Meld je dan voor 8 november aan via onderstaande link. Na aanmelding ontvang je van ons een bevestiging. Neem gerust je collega('s) mee. Op de aanmeldpagina kun je dit aangeven.
Graag tot ziens in Valkenswaard!

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu