Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

Kennisdag: Verduurzamen in de metaalketen

14-09-2022

De metaalketen zorgt voor een enorme CO2-uitstoot. We staan met elkaar voor de uitdaging om deze te reduceren. Maar hoe doe je dat? Welke duurzame mogelijkheden zijn er, waar begin je, welke obstakels kom je tegen en hoe ga je aan de slag? Deze onderwerpen komen aan bod tijdens de MCB kennisdag ‘Verduurzamen in de metaalketen’ op 6 oktober in Valkenswaard.

Komt u ook?

Wilt u ook aan de slag met duurzaamheid of heeft u ideeën hoe we samen stappen kunnen zetten op het gebied van duurzaamheid? Meld u dan direct aan voor deze Kennisdag! De dag is exclusief voor klanten van MCB, maar het aantal plaatsen is beperkt, dus wees er snel bij.

Tijd: 10:00-17:00
Plaats: John F. Kennedylaan 59, Valkenswaard 
Aanmelden? Dat kan via deze aanmeldlink

Wat kunt u verwachten?

Op deze kennisdag hoort u hoe MCB omgaat met duurzaamheid en welke ontwikkelingen en mogelijkheden er zijn bij onze leveranciers. Tijdens break-out sessies gaat u in gesprek over hoe we samen kunnen verduurzamen en delen we inspirerende voorbeelden. Ook komen er twee sprekers en natuurlijk verzorgen wij de lunch én borrel. U kunt dus een interactieve dag verwachten! 

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu