Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

Infosessies situatie metaalmarkt

25-03-2022

Naar aanleiding van onze branche barometer, hebben we besloten informatiesessies over de situatie op de metaalmarkt te organiseren. De infosessie van 30 maart 2022 zat vrijwel direct helemaal vol. Op vrijdag 1 april wordt een extra infosessie georganiseerd. Kunt u de sessie niet live bijwonen? Schrijf u dan tóch in en ontvang de terugkijklink achteraf per mail.

Erik Spikmans, Sales Director van MCB Nederland en Amanda van der Wielen, Algemeen Directeur van MCB Direct, geven een update over de huidige marktsituatie. Daarnaast beantwoorden zij de meest gestelde vragen uit en over de metaalmarkt. Aan het einde van deze sessie is er gelegenheid om zelf vragen te stellen aan Erik en Amanda.

Wanneer: Vrijdag 01-04-2022 om 11:00 uur

Sessieduur: +/- 45 minuten

Waar: Online via Microsoft Teams

Inschrijven kan via dit formulier

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu