informatiesessie over de situatie op de metaalmarkt. Erik Spikmans, Sales Director MCB en Amanda van der Wielen, Algemeen Directeur MCB Direct, geven een update over de huidige marktsituatie. Daarnaast beantwoorden zij veelgestelde vragen en aan het einde van de sessie krijgt u de gelegenheid om zelf vragen te stellen.

" property="og:description"/>
Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

Informatiesessie metaalbranche september 2022

14-09-2022

Op vrijdag 23 september 2022 organiseren we weer een informatiesessie over de situatie op de metaalmarkt. Via onderstaande link kunt u zich inschrijven. Kunt u de sessie niet live bijwonen? Meldt u zich dan tóch aan en ontvang de terugkijklink achteraf per e-mail.

Erik Spikmans, Sales Director MCB en Amanda van der Wielen, Algemeen Directeur MCB Direct, geven een update over de huidige marktsituatie. Daarnaast beantwoorden zij veelgestelde vragen en aan het einde van de sessie krijgt u de gelegenheid om zelf vragen te stellen.

    📆 Vrijdag 23 september 2022 om 10.00 uur 

📊 Onderwerp: Huidige ontwikkelingen op de metaalmarkt 

💻 Microsoft Teams > inschrijflink: https://bit.ly/3qwSvDs

⏱️  +/- 45 minuten 

◀️ Terugkijken mogelijk 

 

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu