Momenteel werken wij aan onze webportal. Onze excuses voor het ongemak. Neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 20 88 582
Momenteel kan de prijs voor dit artikel niet worden getoond. Probeer het later nog eens of neem contact op met onze afdeling Verkoop +31 (0)40 - 20 88 582 of stuur een e-mail naar verkoop@mcb.nl
Dit product is momenteel niet leverbaar.

MCB schaft elektrische auto’s aan voor personeel

22-11-2022

Sinds twee maanden kunnen MCB-medewerkers gebruik maken van leenauto’s die volledig elektrisch rijden. Tino Chel, Wagenparkbeheerder bij MCB: ‘De vorige auto’s waren aan vervanging toe en omdat we zonnepanelen op ons dak hebben liggen en laadpalen hebben staan, konden we gemakkelijk overstappen op elektrische auto’s.’ Met de auto’s kun je 400km rijden voordat ze weer opgeladen moeten worden, dus hiermee kunnen medewerkers die op bedrijfsbezoek gaan, maar geen bedrijfsauto hebben, zo goedkoop en zuinig mogelijk de weg op. Dit past helemaal in onze duurzaamheidsstrategie.

Kleine verandering

De elektrische auto’s vragen wel om een kleine aanpassing in het gedrag van MCB-medewerkers. Tino: ‘Ondanks het feit dat je met 400km een heel eind komt in Nederland, zullen gebruikers dit getal toch in de gaten moeten houden. Het wordt nu bijvoorbeeld lastiger om de auto de avond ervoor al op te halen, mee naar huis te nemen en er de volgende dag mee op en neer te rijden naar plaats van bestemming, want dan wordt die 400km misschien toch te krap en moet de auto onderweg ergens aan de lader. Wanneer medewerkers de auto pas in de ochtend voorafgaand aan het bedrijfsbezoek ophalen in Valkenswaard, hoeft dit waarschijnlijk niet.’

MCB pendelbusje

Tino: ‘Het pendelbusje van de facilitaire dienst rijdt trouwens ook volledig op stroom. Deze stroom wekken we zelf op met onze eigen zonnepanelen op het dak van één van onze nieuwe hallen.’

Chat

Om u beter van dienst te kunnen zijn, vragen wij u om onderstaande velden in te vullen om de chat te starten.

MCB is beschikbaar van 8:00 tot 20:00 uur 's avonds.

Chat nu